راه‌های ساده برای یک پیک‌نیک زمستانی

 فصل پاییز تمام شده و هوای مطبوع زمستانی روی دیگری از طبیعت را نشان‌مان می‌دهد. یک پیک‌نیک پاییزه می‌تواند بهترین گزینه برای تمدید روحیه و تضمین سلامتی باشد.

این سرگرمی قدیمی را با چند حرکت و برنامه‌ریزی کوچک ساده لذت‌بخش‌تر کنید و از آن یک خاطره ماندگار بسازید. فراموش نکنید غذا و تضمین سلامتی آن ستون اصلی این خیمه شادی است که در فضای باز می‌سازید.

یخ، همراه همیشگی یک روز قبل از سفر کوتاه‌تان به فکر تهیه مقدار زیادی یخ باشید. کلمن یا جعبه‌های ینولیتی در دار می‌توانند کار یک یخچال عالی را انجام دهند. نیم ساعت قبل از حرکت جعبه را با یخ پر کنید و در آن را ببندید تا فضای داخل جعبه خوب خنک شود. بعد از آن خوراکی‌ها را طوری در ظرف بچینید که همه‌شان سهم مساوی از یخ‌ها داشته باشند. از سرنشینان اتومبیل بخواهید کمی مهربان‌تر بنشینند تا برای این یخچال کوچک هم جایی میانشان باشد. صندوق عقب همیشه گرم‌تر است و آب شدن یخ‌ها را سریع‌تر می‌کند. برای سلامتی غذاها و خنک ماندن خوراکی‌ها اولین سایه مقصد را به یخچال سفری‌تان اختصاص دهید.

دو برابر خنک‌تر بهترین تکنیک برای استفاده از این یخچال ارزان‌ تهیه دو تا از آنهاست. با این کار تا آخر پیک‌نیک نوشیدنی‌ و خوراکی‌های خنک خواهید داشت. تحرک و فضای باز احساس تشنگی را بیشتر می‌کند و برای همین خانواده شما مثل یک دسته مورچه پشت سر هم سردکن را بخاطر  نوشیدنی‌هایش باز خواهند کرد، و با هربار باز شدن در سردکن از خنک?ِ آن کم خواهد شد. با داشتن یک سرد کن دیگر برای غذاها، می‌توانید از اتلاف سرما و فاسد شدن غذاها جلوگیری کنید. در کنار آبمیوه‌ها و نوشابه‌هایی که تدارک دیده‌اید، حتما جایی برای آب خوردن هم بگذارید. هیچ نوشیدنی مثل آب از عطش جلوگیری نمی‌کند.

بپزید و ببرید اگر به دنبال این هستید که حین پیک‌نیک فقط لذت ببرید و استراحت کنید، غذای پیک‌نیک‌تان را از قبل در خانه آماده کنید. بهترین خوراک ساده و لذیذ برای پیک‌نیک می تواند سالاد با میوه‌های دلخواه و نان و پنیر باشد. خوراکی‌های آماده و مرغوب هم از گزینه‌های خوب برای خارج شهر هستند. یک جای خالی برای تنقلات با سس‌های خوشمزه و آجیل بگذارید که هم در طول راه و هم در طول پیک‌نیک خوردنشان دلچسب است.

زغال خوب، کباب خوب اگر ترجیح می‌دهید غذای تازه بخورید، آشپزی می‌تواند یکی از بهترین سرگرمی‌های هر پیک‌نیکی باشد. غذا پختن را زود شروع کنید و از آن یک سرگرمی شاد بسازید. غذایی که به این ترتیب و با سرعت پایین و بدون عجله پخته‌اید سالم‌تر و خوشمزه‌تر است. انواع کباب غذای ایده‌آل هر تفریحی در فضای باز است. برای درست کردن یک کباب عالی زغال‌ها را روی سطح کباب‌پز پخش کنید تا گرما به طور مساوی به همه سیخ‌ها برسد. زغال‌ها را شعله ور کنید و وقتی شعله آن فروکش کرد دست‌تان را در فاصله 10 سانتی‌متری آن بگیرید. اگر در کمتر از 4 ثانیه مجبور شدید دست‌تان را از روی آتش بردارید یعنی زغال آماده پذیرایی از سیخ‌های کباب است.

رای دادن به این مورد
(3 آرا)
خواندن 590 بار