تعطیلات، فرصتی برای کاهش وزن

بیشتر شماها از کنار هم بودن دو کلمه رژیم و تعطیلات متنفرید. البته تعطیلات، روزهای شاد و سرخوشی زندگی هستند و هیچکس دوست ندارد این روزها را با رژیم‌های سخت خراب کند.

ما می‌خواهیم با یک دید دیگر به قضیه نگاه کنیم. به نظرتان خوب نیست در تعطیلات همراه با به حداکثر رساندن خوشی، سایز کمرمان را هم کم کنیم؟ اگر موافقید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

انتخاب کنید گزینش و انتخاب، بهترین راه برای کنترل وزن در طول تعطیلات است. فقط خوراکی‌هایی را بخورید که حس می‌کنید واقعا وسوسه انگیزند. با این روش، کیلوگرم‌های اضافه را که فقط بخاطر چشیدن همه خوراکی‌ها به دست می‌آیند، حذف می‌کنید.

رژیم مایعات نوشیدنی‌هایی را انتخاب کنید که سرشار از پروتئین بوده و حداقل مقدار کربوهیدرات را دارند. این یک روش شگفت انگیز برای همزمان سرحال، پر انرژی و لاغر بودن است. این نوع نوشیدنی‌ها جایگزین خوبی برای غذا هستند و تا آخر روز شما را سیر نگه می‌دارند. این انرژی کاذب نبوده و باعث ایجاد چربی در بدن نمی‌شود.

دلقک جمع باشید تعطیلات فرصتی است برای شادی و تجدید قوا. شما دلقک جمع دوستانه یا خانواده‌تان باشید. جست و خیز کردن و دویدن هم باعث ایجاد حس شادی بیشتر می‌شود و هم کالری زیادی می‌سوزاند. جست و خیز کردن شاد ترین روش لاغر شدن است و شما با پیروی از این روش در تعطیلات بدون اینکه متوجه بشوید، بدنتان را به فرم طبیعی خود برمی‌گردانید.

آدامس جویدن آدامس جویدن خیلی سرگرم کننده است. نه؟ جویدن آدامس باعث می‌شود که کمتر احساس گرسنگی کنید. این روش آسان و مفرح را حتما امتحان کنید. نتایج شگفت انگیزش را خواهید دید.

شنا همه ما می‌دانیم که شنا یک ورزش فوق العاده برای کاهش وزن است. شنا کردن هم باعث می‌شود وزن کم کنید و هم به سراغ غذا نروید. بهترین چیز درباره شنا جنبه تفریحی آن است. شنا با حس شادی که به وجود می‌آورد باعث می‌شود یک روز تعطیل به یاد ماندنی داشته باشید.

غذای سر وقت رژیم در تعطیلات به این معنی نیست که خودتان را از گرسنگی به کشتن دهید. سر وقت غذا بخورید. وقت و بی وقت خوردن باعث می‌شود که چاق شوید و چربی خونتان بالا رود. میوه و سالادها بهترین خوراکی‌ها در روز‌های تعطیل هستند. این خوراکی‌ها باعث می‌شوند خوش فرم بمانید و رنگ و طعم نابی هم به تعطیلی شما می‌دهند.

قند و شکر تعطیل حذف شکر مهمترین نکته رژیم در تعطیلات است. خوراکی‌های پر از شکر و قند مصرف نکنید، چون این خوراکی‌ها مستقیما باعث اضافه وزن می‌شوند. اگر بدون شکلات نمی‌توانید تعطیلات خود را سر کنید، شکلات‌های بی قند را امتحان کنید.

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
خواندن 151 بار