رژیم رنگین کمانی

"هیچ رژیم غذایی در جهان وجود ندارد که خوردن میوه و سبزی را ممنوع کند. در هر رژیمی این دو قلم خوراکی وجود دارد، با همه این‌ها دیوید هِبِر عقیده دارد مردم میوه وسبزیجات کافی در رژیم خود ندارند. این متخصص تغذیه معتقد است خوردن میوه‌ها و سبزیجات باعث کاهش وزن و سلامت بدن می‌شود.

بازی با رنگ‌ها اگر می‌خواهید این رژیم پر از رنگ و مزه را تجربه کنید باید هر روز از هر یک از رنگ‌های زیر در برنامه غذایی خود استفاده کنید. گوجه فرنگی، گریپ فروت های صورتی، هندوانه رنگ قرمز مجموعه شما هستند و انگور، تمشک، سیب سرخ و آلو با رنگ بنفش خود مواد تازه‌ای را وارد بدن شما خواهد کرد. رنگ اشتها آور نارنجی را از این‌ها بگیرید: هویج، انبه، کدو، طالبی و زرد آلو و پرتقال، لیمو، هلو، پاپایا رنگ‌های زرد نارنجی رژیم شما هستند. زرد و سبزها توسط اسفناج، کلم بروکلی و بروسل، خردل، ذرت، لوبیا، نخود فرنگی، آووکادو، طالبی و کلم تامین می‌شود. تامین رنگ سفید و سبز را هم به پیاز، سیر، کرفس، گلابی، آب‌انگور سفید و پیازچه بسپارید.

کاهش وزن و سلامت جز میوه و صیفی‌جات پروتئین مورد نیاز بدن را با سفیده تخم‌مرغ، شیر سویا، غذاهای دریایی، مرغ و لبنیات کم چرب تامین کنید. از چربی‌ها فقط سراغ چربی‌های سالمی مثل روغن زیتون بروید و غلات را کنار نگذارید. تنها چیزی که خوردن آنها را باید کنار بگذارید گوشت قرمز پر چرب، ماهی پرورشی، غذای آماده،  زرده تخم‌مرغ، کره، چربی‌های ترانس و شکلات است. در واقع قند و چربی از رژیم غذایی‌تان حذف می‌شود.

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
خواندن 156 بار