لاغری با رژیم‌های چربی سوز

"وقتی آستین‌ها را برای گرفتن یکی از رژیم‌های چربی‌سوز بالا زدید، یک آیینه قدی هم گوشه خانه بگذارید. این رژیم‌ها هر روز شما را پای آیینه خواهد کشاند تا تاثیر آن را روی باریک شدن کمر و صاف شدن شکم ببینید. این رژیم‌ها هیچ وقت بدون ورزش تاثیر سریعی ندارند و نتیجه فوری آنها با ترکیب یک رژیم غذایی و یک برنامه ورزشی دیده می‌شود.

تفاوت با رژیم‌های دیگر در یک رژیم چربی‌سوز بیش از هر رژیم دیگری آب می‌نوشید. پروتئین‌های مصرفی شما در طول رژیم از پروتئین بدون چربی مثل سفیده تخم‌مرغ، سینه مرغ، شیر و پودر پروتئین تامین می‌شود. سبزیجات جای بیشتری روی میز شما می‌گیرند و در عوض از حجم غلات و نشاسته کم می‌شود. همین تفاوت‌های عمده در انتخاب غذاهاست که این رژیم‌ها را در سرعت تاثیرگذاری از دیگر رژیم‌ها متفاوت می‌کند. اگر بوی و برق چربی غذا دیوانه‌تان نمی‌کند، غذا خوردن تا امروز تفریح زندگی‌تان نبوده، همیشه ورزش کرده‌اید و به دنبال یک انگیزه تازه برای ادامه آن هستید، قدم زدن را به ماشین سواری ترجیح می‌دهید و با همه این‌ها می‌خواهید وزن خود را کمتر و بدن خود را زیباتر کنید، این رژیم‌ها بهترین انتخاب برای شما هستند. اما اگر اهل نوشیدنی‌ها نیستید، عاشق میان‌وعده و تنقلاتید، بشین پاشو شما را یاد پادگان می‌اندازد و به دنبال یک رژیم طولانی و کند هستید، یک رژیم چربی‌سوز برای شما مناسب نیست.

قانون خشک لاغری برای لاغر شدن هیچ جادویی وجود ندارد. یک رژیم کم کالری، کم چربی با همراهی حرکات ورزشی به شما کمک می‌کند که چربی‌های بدنتان را بسوزانید. افزایش پروتئین غذایی (به میزان دو برابر) موجب زود سیر شدن شما و تامین دوباره انرژی از دست رفته بعد از ورزش می‌شود. برای شام بهتر است ماهی و یا مرغ و سالاد بخورید تا پروتئین بدنتان تامین شود. وعده‌های دیگر غذایی هم پر پروتئین هستند ولی ورزش حرف اول را می‌زند. ما ادعا نمی‌کنیم این رژیم سرگرم کننده است، این رژیم فقط برای به دست آوردن تناسب اندام و کاهش وزن است و با کمی سخت‌گیری در ورزش و رژیم غذایی نتیجه فوری برای شما خواهد داشت. "

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
خواندن 143 بار