رژیم نشاط بخش

به وسیله ی رژیم نشاط بخش، شما می توانید درست مثل کسی که برای غذاهایش حتی آشپز شخصی نیز دارد غذا بخورید و در عین حال کماکان وزن کم کنید این رژیم به وسیله ی یک سرآشپز طراحی شده است. ""رژیم نشاط بخش"" بهترین غذاها و در عین حال کنترل مقدار کالری ها را شامل می شود. شما همه ی وعده های غذایی را درست درب منزل خود تحویل خواهید گرفت. هر روز، شما سه عدد غذای کنترل شده از لحاظ مقدار کالری دریافت خواهید کرد، به اضافه ی دو میان وعده و ادویه جات و مخلفات. غذاها بسته به رنج کالری انتخابی، جنس، و اهداف رژیمی شما تنوع خواهند داشت. بیشتر زنان 1200 -1400 کالری در روز نیاز دارند، در حالیکه مردان 1600-1800 کالری را در برنامه ی رژیمی خود دارند. مقدار کالری مصرفی شما به مقدار وزن دلخواه شما بستگی دارد.

  چه چیزهایی را می توانید بخورید: شما می توانید میوه جات، سبزیجات، پروتئین ها و مواد مغذی دیگر را میل کنید، شما حتی می توانید از دسر هایی مثل کیک کاپوچینو، و یا کارامل استفاده کنید. شما دو گزینه دارید که می توانید برنامه ی خود را از بین آن دو انتخاب کنید. اگر برنامه ی ویژه سرآشپز را انتخاب کنید، شما خودتان لیست غذای خود را طراحی خواهید کرد. برنامه ی ارزان ترِ سرآشپز به اینصورت است که غذاهای شما برای شما انتخاب خواهند شد و شما خودتان حق انتخاب ندارید. نوشیدنی ها جزو هیچ کدام از برنامه ها نیستند. شما می توانید هرچقدر که می خواهید آب یا نوشیدنی های بدون کالری دیگر را بنوشید، ولی نوشیدنی های حاوی قند زیاد کالری های روزانه ی شما را افزایش خواهند داد.

  سطح تلاش: پایین رژیم نشاط بخش بسیار ساده است. شما غذارا به صورت آنلاین سفارش می دهید، و غذا به صورت بسته بندی شده به دست شما میرسد در حالیکه آماده ی گرم شدن در مایکروویو و یا فر است.

محدودیت ها: در عین حال که شما حق انتخاب در غذاهایتان دارید ولی محدودیت هایی نیز در این انتخاب ها خواهید داشت. شما حق سفارش غذای اضافه برای ذخیره کردن در یخچال را ندارید و همچنین زمان تحویل غذا بسته به جایی که شما در آنجا زندگی میکنید تغییر میکند. برای بعضی مکان ها این تحویل روزانه است ولی برای بعضی دیگر فقط برای 2 بار در هفته است. شما میتوانید زیپ کد خود را در وبسایت وارد کنید تا بفهمید شما مشمول کدام دسته از تحویل دهی ها هستید.

پخت و پز و خرید: شما به هیچکدام از این کارها نیازی ندارید چون غذای شما به صورت حاضر در درب خانه ی شما تحویل داده خواهند شد.

غذاهای بسته بندی شده و آماده: ضروری.

ورزش: توصیه می شود.  

آیا این رژیم برای کسانی که محدودیت های غذایی دارند نیز مناسب است؟ بله، وعده هایی مخصوص برای کسانی که به بعضی غذاها آلرژی دارند، و یا گیاه خواران وجود دارند. شما حتی اگر بیماری مثل کلسترول بالا یا دیابت دارید می توانید از این رژیم استفاده کنید.

نکاتی که باید بدانید: نوشیدنی ها جرو برنامه ی شما نیستند. شما می توانید تا هر مقداری که دوست دارید آب یا نوشیدنی های بی کالری مصرف کنید ولی نوشیدنی ها الکلی و یا حاوی قند باعث افزایش مقدار کالری روزانه شما می شوند.

هزینه: رنج هزینه از 35$ تا 60$ برای یک روز تغییر میکند. برنامه های 7- ،14-، 21-، و 28- روزه در لیست برنامه های رژیم وجود دارند. اگر شما طول برنامه را بیشتر انتخاب کنید، هزینه ی روزانه شما کم تر خواهد شد.

حمایت: یک غذاشناس آنلاین میتواند به شما کمک کند که شما غذاهای سالم دلخواهتان را انتخاب کنید. این برنامه همچنین دسترسی به یک متخصص تغذیه را نیز برای شما تدارک می بیند تا در انتخاب هایتان به شما کمک کند.

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
خواندن 161 بار