فوت و فن‌های سرخ‌ کردن غذا

"سرخ کردن یکی از روش‌های آشپزی خشک است و این یعنی شما حتی به یک قطره آب هم برای پخت و پز با این روش نیاز ندارید. در سرخ کردن کم عمق باید کمی روغن را در ماهیتابه بریزید و روغن را در دمای 375 فارنهایت گرم کنید و بعد شروع به سرخ کردن غذا کنید. به نظر ساده است، اما مثل هر کاری فوت کوزه‌گری خودش را دارد. این نکات را به خاطر داشته باشید تا غذای‌تان سالم‌تر و خوشمزه‌تر شو.

فوت و فن‌ها دمای روغن در این نوع آشپزی باید 375 درجه فارنهایت باشد. روغنی که از این دما بالاتر است غذا را بدون مغزپخت شدن می‌سوزاند. یک قطره آب و بخار شدن سریع آن به معنی آماده بودن روغن است. دقت شما در دمای روغن به نفع جیب‌تان هم هست، چون مانع جذب زیادی روغن توسط غذا می‌شود. بیشتر چیزهایی که سرخ می‌کنید با اضافه شدن کمی آرد یا آرد سوخاری تغییر طعم نخواهند داد. می‌توانید روی گوشت‌ها و کتلت‌ها را با لایه‌ای از این مواد بپوشانید. غذای سرخ کردنی همیشه خوشمزه است و هیچ چیز خوشمزه‌ای در جهان مجانی نیست. جلرز ولز روغن و پاشیدن آن به بیرون از تابه طبیعی است.

به خاطر تنبلی در پاک کرد اجاق شعله را کم نکنید و دمای روغن را پایین نیاورید. پاک کردن اجاق بهایی جانبی است که برای خوردن یک وعده سرخ‌کردنی می‌پردازید.

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
خواندن 174 بار